616

CESARSKA MANUFAKTURA PORCELANY W WIEDNIU, Talerz z dekoracją kwiatową deutsche Blumen oraz reliefem w typie Neubrandenstein i plecionką Ozier

Estymacje: 272 - 317 EUR
porcelana, farby naszkliwne, dwa wyszczerbienia i przetarcia szkliwa na krawędzi kołnierza, przetarcia malatury;
wys. ok. 3,8 cm, średni. 25,5 cm; sygn. kobaltem podszkl. wiedeńska tarcza opaskowa, przy obręczy wycisk: N, czerwienią naszkl.: A/23
Wiedeń, 3. ćw. XVIII w.
Talerz serwisowy, półgłęboki, z reliefem wokół kołnierza, schodzącym do lustra; w lustrze kompozycja z buraczkową różą i drobnymi prymulkami, wokół kołnierza cztery gałązki kwiatowe i drobne listki na skazach. Talerz w oprawie do zawieszania.
275 Aukcja Sztuki Dawnej
09 września 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
227 EUR
272 - 317 EUR
Wyświetleń: 34 | Ulubione: 0

Rempex

275 Aukcja Sztuki Dawnej
09 września 2020 CEST/Warsaw

Rempex
Dom Aukcyjny Rempex (Sztuka dawna)
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa
+48 669 222 259
Poniedziałek
11:00 - 19:00
Wtorek
11:00 - 19:00
Środa
11:00 - 19:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
11:00 - 19:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte