TRZASKI, EVERTA i MICHALSKIEGO Polski słownik ortograficzny. Opracowany według uchwał Komitetu Ortograficznego Polskiej Akademii Umiejętności z d. 20 i 21 kwietnia 1936 r. Z wstępem Al. Brucknera. Wyd. II. Warszawa 1951. Nakł. Księg. Wyd. Trzaski, Everta i Michalskiego. 16, s, LXVIII, 355. oprawa oryginalna płótno zdobione.
Stan dobry.