BARTOSZEWICZ Joachim - Podręczny słownik polityczny do użytku posłów, urzędników państwowych, członków ciał samorządowych i wyborców. Warszawa [1923]. Księg. Perzyński, Niklewicz i S-ka. 16d, s. VIII, 832, [1]. oprawa półpłótno z epoki.
Niewielkie otarcia okładki, wewnątrz stan dobry.