KUBALA Ludwik - Wojny duńskie i pokój oliwski 1657-1660. (Szkiców historycznych serja VI). Z przedm. L. Finkla. Z 12 ryc. Lwów 1922. Księg. H. Altenberga. 8, s. XIII, [1], 651, [4], tabl. 12. oprawa oryginalna półpłótno z zachowaniem okładki broszurowej. Bibljoteka Historyczna Altenberga.
Okładki lekko otarte, wyklejki odbarwione, poza tym stan dobry. Egzemplarz częściowo nierozcięty.