[LACKIE Wielkie]. Widok wsi Lacki w Cyrkule Złoczowskim należące do Wielmożnego Strzembosza. Litografia form. 28x40,5 cm na arkuszu form. 43x58 cm.
Plansza z albumu "Zbiór najpiękniejszych okolic Galicyi" wydawanego w zeszytach od 1823 i zawierającego 35 rycin folio. Widok z natury, autorstwa Antoniego Langego, odbito w zakładzie litograficznym Pillera we Lwowie. Tytuł (po polsku i po niemiecku) na dolnym marginesie. Bezpośrednio pod kompozycją położono sygnatury rysownika i litografa. Plansza nie zachowała się w dobrym stanie - widoczne są zabrudzenia marginesów, naddarcia, ślad zawilgocenia w górnym narożniku, zawilgocenie lewego marginesu, ubytek górnego marginesu - wymaga konserwacji. Rzadkie.