Ładny i rzadki medal.
Lekka patyna.
Bardzo dobry stan zachowania.
Materiał: srebro
Średnica: 28 mm
Waga: 12,82 g
Literatura: Diakov 1331
Ładny i rzadki medal.
Lekka patyna.
Bardzo dobry stan zachowania.
Materiał: srebro
Średnica: 28 mm
Waga: 12,82 g
Literatura: Diakov 1331
> | 10 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||