Ładny i rzadki brakteat z Pomorza Gdańskiego z II połowy XIII w.
Podgięty krążek, ładna patyna.
Rzadka pozycja.
Awers: schematyczna głowa z 3 włosami, rant karbowany
Literatura: Kopicki 212, CNG 10 var.
Waga: 0,22 g
Średnica: 14 mm
Rzadka pozycja.
Waga: 0,22 g
Średnica: 14 mm
> | 10 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||