Kacper Bożek (ur. 1974), Wielka mistyfikacja, 2017
akwaforta, sucha igła, akryl, papier, 2/100, 59 x 78,2 (arkusz), odcisk płyty 49,2 x 64,8, sygn. p.d.: Kacper Bożek