akwarela, tusz, papier / 57,5 x 41,5 cm [w świetle passe-partout]
72,3 x 55,7 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data p.d.: ’Lebenstein 67’
numer inwentarzowy: UK/mp/3/6/2020/b
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna