435

Salvador Dali (1904-1989), Surrealism

Estymacje: 364 - 545 EUR
granolitografia / 29,5 x 48,5 cm wymiary grafiki
50 x 65 cm, wymiary karty [krawędzie szarpane]
faksymile sygnatury p.d.: ‘Dali’
napis ołówkiem l.d.: ‘MDCCIC/1111’
l.d.: tłoczony stempel DALI
l.d.: znak wodny ‘BFK RIVES France’
numer inwentarzowy: UK/pm/18/8/2020/11
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna
Aukcja sztuki
24 września 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
182 EUR
364 - 545 EUR
209 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
182 EUR
115%
Wyświetleń: 155 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki
24 września 2020 CEST/Warsaw

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także