469

Patrycja Godula (Ur.1989), My night, my day, 2019

Estymacje: 628 - 1 009 EUR

tusz, płótno / 63,5 x 83,5 cm
sygnatura p.d.: ‘P. Godula ’ 19’
POCHODZENIE:
twórca

Patrycja Godula ur. 15 listopada 1989 roku w Bielsku-Białej. Studiowała na kierunku Edukacja Artystyczna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie w 2013 roku uzyskała dyplom w pracowni linorytu prof. Jerzego Jędrysiaka. Jest także absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, gdzie w 2016 roku uzyskała tytuł magistra sztuki w pracowni szkła użytkowego prof. Beaty Mak-Soboty (część użytkowa), oraz pracowni szkła w architekturze prof. Ryszarda Więckowskiego (część artystyczna). Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą, a także w zbiorach Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej. Zajmuje się głównie tworzeniem kompozycji ze szkła, a także grafiką wykonywaną w technice linorytu.

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP
04 października 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
336 EUR
628 - 1 009 EUR
Wyświetleń: 83 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699