481

Monika Kilan-Borowska (Ur.1957), Szczelina, 2020

Estymacje: 628 - 1 009 EUR

akryl, płótno / 100 x 100 cm
sygnatura p.d: ‘M. Kilan-Borowska’
POCHODZENIE:
twórca

Monika Kilan-Borowska ur. 17 lutego 1981 roku w Kłobucku. Studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie w 2006 roku uzyskała dyplom magistra sztuki - z wyróżnieniem i medalem - przygotowany w pracowni prof. Elżbiety Pakuły-Kwak. W 2012 roku na macierzystej uczelni uzyskała tytuł doktora w zakresie sztuki - w dyscyplinie sztuki projektowe. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz i przestrzeni publicznych oraz małych form architektonicznych. W kręgu jej artystycznych zainteresowań są malarskie i rysunkowe interpretacje postindustrialnych przestrzeni oraz ukazywanie rzeczywistość w konstruktywistycznej odsłonie.

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP
04 października 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
336 EUR
628 - 1 009 EUR
Wyświetleń: 107 | Ulubione: 1

Damma

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699