520

Aleksandra Nedyńska (Ur.1967), W czasie, 2019

Estymacje: 785 - 1 121 EUR

akryl, płótno / 130 x 100 cm
sygnatura p.d.: ‘AN’
POCHODZENIE:
twórca

Aleksandra Nedyńska urodziła się 8 grudnia1967 roku w Bielsku-Białej. Studiowała na Wydziale Grafiki w Katowicach Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie w 1992 roku uzyskała dyplom w zakresie komunikacji wizualnej. Obecnie zajmuje się tworzeniem dekoracji w wielkoformatowych akwariach inspirowanych naturą. Rzeźbę podwodnego świata wykonuje w betonie. Uprawia także malarstwo i rysunek, balansując na granicy abstrakcji i figuracji. Dynamizm swoich kompozycji buduje przy pomocy ścierania się struktury z polami gładkimi, a napięcia poprzez stosowanie kontrastów kolorystycznych.

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP
04 października 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
561 EUR
785 - 1 121 EUR
Wyświetleń: 57 | Ulubione: 1

Damma

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699