546

Anna Wajda (Ur. 1982), Przemienienie

Estymacje: 561 - 785 EUR
akwaforta, akwatinta / 100 x 70 cm
sygnatura na rewersie: ‘Anna Wajda’
POCHODZENIE:
twórca

Anna Wajda urodziła się 5 maja 1982 roku w Bielsku-Białej. Studiowała w Instytucie Sztuki na Wydziale Artystycznym w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalność grafika warsztatowa. W 2008 roku uzyskała dyplomom pod kierunkiem prof. Józefa Knopka. Obecnie pracuje w macierzystej uczelni. Jest grafikiem warsztatowym, pracującym w tradycyjnych technikach metalowych oraz ilustratorką książek dla dzieci. W swoich pracach mówi o naturze i świecie, który nie powstał „sam z siebie”. Gdzieś pośrodku tego wszystkiego jest człowiek próbujący odnaleźć siebie i swoje miejsce.
Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP
04 października 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
448 EUR
561 - 785 EUR
Wyświetleń: 107 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki - 75 lat ZPAP

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699
Anna Wajda star