130x192 cm, dyptyk 2x 65x96, oprawa: aluminiowa rama+szkło
akryl na papierze
sygn.l.d.róg: monogram Sidewalk'12|Tomasz Chodnik| "Connected" P.1 oraz drugi obraz - p.d. róg monogram Sidewalk'12| Tomasz Chodnik|"Connected" P.2
Tomasz Chodnik (SideWalk) – ur. 09 sierpnia 1988 r. w Poznaniu. Rodzice jako architekci dużo rysowali z małym, niedoszłym artystą. Już w szkole podstawowej został wychwycony przez nauczycieli plastyki, którzy zarażali go pracą twórczą. W liceum dokształcał się z rysunku i malarstwa, któremu niejednokrotnie poświęcał więcej czasu niż nauce. W 2007 r. został studentem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury i Wzornictwa. Już na studiach miał okazję wystawiać swoje prace. Po ukończeniu ASP wiele podróżował, poznając Europę i samego siebie.Tworzy w każdej wolnej chwili, poświęcając większość energii swojej pasji. Uwielbia eksperymentować, zarówno technicznie, jak i tematycznie. W swoich pracach podkreśla koneksje i zależności zachodzące między ludźmi oraz, przypominając o tym, że sztuka to odwieczne dążenie człowieka do harmonii i jedności. Tomasz Chodnik (SideWalk) – ur. 09 sierpnia 1988 r. w Poznaniu. Rodzice jako architekci dużo rysowali z małym, niedoszłym artystą. Już w szkole podstawowej został wychwycony przez nauczycieli plastyki, którzy zarażali go pracą twórczą. W liceum dokształcał się z rysunku i malarstwa, któremu niejednokrotnie poświęcał więcej czasu niż nauce. W 2007 r. został studentem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury i Wzornictwa. Już na studiach miał okazję wystawiać swoje prace. Po ukończeniu ASP wiele podróżował, poznając Europę i samego siebie.Tworzy w każdej wolnej chwili, poświęcając większość energii swojej pasji. Uwielbia eksperymentować, zarówno technicznie, jak i tematycznie. W swoich pracach podkreśla koneksje i zależności zachodzące między ludźmi oraz, przypominając o tym, że sztuka to odwieczne dążenie człowieka do harmonii i jedności.