olej/płótno, 73 x 100 cm, sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ‘ ROBERT GEBETHNER. | 2015. | tyt. - „NA STRAŻY PORZĄDKU.” | OLEJ. - 73 X 100 ‘