ALBERTRANDY JAN - PANOWANIE KAZIMIERZA JANA ALBERTA I ALEXANDRA JAGIELLOŃCZYKÓW, KRÓLÓW POLSKICH I W. KSIĄŻĄT LITEWSKICH, T.1. Wyjęte z rękopisów...wydał Żegota Onacewicz. NAKŁADEM I DRUKIEM A. BRZEZINY, WARSZAWA 1827r., str. [4], XXI, [1], 266, 1 k. tabl.; 21cm. Chronologicznie spisana historia panowania królów z dynastii Jagiellonów: Kazimierza, Jana Olbrachta oraz Aleksandra. Przedmowa Żegoty Onacewicza. OPRAWA TWARDA PŁÓCIENNA. STAN Dobry, nieaktualne pieczątki (dublet BN)