KOSSOWSKI JERZY - CYRK. POWIEŚĆ. WYDAWNICTWO POLSKIE R. WEGNER, POZNAŃ 1929r., str. [8], 286, [1]; 20cm. OPRAWA TWARDA WYDAWNICZA Z ZŁOCENIAMI NA LICU I GRZBIECIE, BARWIONY GÓRNY BRZEG KART. STAN Dobry-, przybrudzenia/otarcia oprawy, niewielki podpis własnościowy na str. przedtytułowej