akwarela, karton; 22 x 29,8 cm,
sygn. ołówkiem l .d.: monogram artysty "WW";
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie: XVI Wystawy Sztuki w 1912 r., nr 428 z nazwiskiem artysty i tytułem akwarela VI.