Stefan Kisielewski [Kisiel] • Rzeczy małe
Instytut Wydawniczy Pax 1956, wydanie 1.
Oprawa broszurowa, 540 stron.
Okładkę projektował Andrzej Możejko, stronę tytułową i ilustracje Stanisław Topfer.
Stan bardzo dobory minus, niewielkie otarcia okładki.