Jan Parandowski • Alchemia słowa
Czytelnik 1965.
Oprawa płócienna, obwoluta, 334 strony.
Obwolutą i oprawę projektował Jan Młodożeniec.
Stan bardzo dobry minus, minimalne otarcia obwoluty.