WIDOK NA ULICĘ FRETA Z KOŚCIOŁEM PAULINÓW W WARSZAWIE
Olej, płótno; 56 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: T. Cieślewski
Estymacja 4000 – 5000
◙