olej, płótno; 33,5 x 41,5 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi u dołu: I / S /Z /M / E / L / T / E / R / 90.;
na odwrocie na krośnie malarskim papierowa, pisana na maszynie, autorska nalepka.