44

Witold Kaczanowski (Witold - K) (ur. 1932 Warszawa), Z cyklu Samotność, 2020

Estymacje: 3 057 - 3 930 EUR | 14 000 - 18 000 PLN

olej, płótno, 81 x 65 cm sygnowany l.d.: Witold - K 20

Aukcja Sztuki Współczesnej
24 października 2020
Cena wywoławcza
2 183 EUR
3 057 - 3 930 EUR
14 000 - 18 000 PLN
5 926 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
5 022 EUR
271%
Wyświetleń: 67 | Ulubione: 2

Aukcja Sztuki Współczesnej
24 października 2020

Regulamin: https://live.sda.pl/conditions-of-sale

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]