olej, płótno, 162 x 130 cm sygnowany i datowany p. g.: WFrydrych 69; na
odwrocie odręczny napis: Pierwsza orka/na Ziemiach Odzyskanych (1945
r.)/olej, 114 x 162/Witold Frydrych/Sopot, Bitwy pod Płowcami 15 a