Z cyklu: Renesansowy Kraków
Tusz, piórko, akwarela; 21 x 30 cm
Sygnowany śr. d.: majaberezowska 61
Pochodzenie: z kolekcji Jacka Cybulskiego
Cena wywoławcza 2800
Estymacja 3500 - 3800
◙ droit de suite
Z cyklu: Renesansowy Kraków
Cena wywoławcza 2800
Estymacja 3500 - 3800
◙ droit de suite
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||