fornirowany wzorzystą okleiną orzechową (z karpy); 32 x 110 x 110 cm;
Włochy, l. 20-30. XX w.
Masywny, niski, czteroramienny, z kwadratowym pojemnikiem pośrodku z metalowym wkładem, nakryty kwadratowym, szklanym, grubym blatem.