H.K.(XX w.)
Karykatura Józefa Piłsudskiego sygn.monogramem p.śr.
tusz, akwarela, papier, 27x18 cm
H.K.(XX w.)
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||