Wojciech Weiss(1875-1950)
Altana w ogrodzie sygn.p.d.(na odwrociu stempel z nr 001371 Ze zbiorów dzieł Wojciecha Weissa)
akwarela, papier, 30x44 cm
Wojciech Weiss(1875-1950)
akwarela, papier, 30x44 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||