olej, płótno / 58 x 42,5 cm [w świetle ramy]
79 x 63,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura l.g.: ’Veruube 900’
numer inwentarzowy: UK/mk/6/10/2020/2
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna