akwarela, papier / 20 x 27,5 cm [świetle passe-partout]
41,5 x 49,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura p.d.: ’PMichałowski’
numer inwentarzowy: UK/sc/12/10/2020/4
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna