olej, szkło / 68 x 90 cm
74 x 96 cm, wymiary z ramą
tytuł, sygnatura i data na rewersie:
‘POKŁON TRZECH MĘDRCÓW
GRZYWA ZBIGNIEW AD’04.2020’
numer inwentarzowy: UK/zg/12/8/2020/c
POCHODZENIE:
twórca