63

Piotr Piecko, Chinatown

40x60cm
olej/płótno
2014

Ukończył studia na wydziale rzeźby Warszawskiej ASP w pracowni Prof. Grze-gorza Kowalskiego oraz studia podyplomowe w Szkole Sztuk Pięknych w Lozannie na wydziale animacji i grafiki komputerowej. Przez wiele lat współpracował jako dyrektor artystyczny, grafik i fotograf z wieloma wydawnictwami (Axel Springer, Murator, IDG, Valkea, New Media Concept, etc.). Obecnie zajmuje się malarstwem, rzeźbą, fotografią, filmem oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Należy do ZPAP OW. Obrazy artysty pokazują zamiłowanie do architektury i przestrzeni zurbanizo-wanej. Główną inspiracją jest pejzaż wielkich miast pełen rytmów, barw, światła i cie-nia oraz geometrycznych form. Autor stara się przede wszystkim uchwycić klimat prezentowanych scen i walo-ry wizualne ujęć. Drugim nurtem twórczości są portrety malowane głównie na zamówienie.
Aukcja sztuki
08 listopada 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
231 EUR
231 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
231 EUR
Wyświetleń: 141 | Ulubione: 0

Galeria Orthwein

Aukcja sztuki
08 listopada 2020 CET/Warsaw

0.00%

Galeria Orthwein
Galeria Katerina Orthwein
ul. Piekarska 5 / 20
00-264 Warszawa
+48 691 589 448
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także