fajans malowany, szkliwiony; patera: 4 x 28 x 28 cm, talerzyk: 3 x 18,5 x 18,5 cm;
sygn. na spodzie: [lilijka] / WŁOCŁAWEK / FAJANS / MADE IN POLAND;
Zakłady Fajansu "Włocławek" we Włocławku, l. 60. XX w.