z sitkiem;
porcelit szkliwiony; 12 x 12.5 x 12.5 cm;
sygn. na spodzie: Mi / MIROSTOWICE;
Mirostowickie Zakłady Ceramiczne w Mirostowicach Dolnych, l. 70. XX w.