olej/płótno, 60,00 x 50,00 cm, sygnowany, datowany na odwrociu: ‘ Malwina de Brade 2019 ‘
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||