akryl/płótno, 70,00 x 70,00 cm, sygnowany: ‘ M. CZURAKOWSKA ‘, sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ‘ MICHALINA CZURAKOWSKA, 2020 | „PUMKIN GARDEN” ‘