tusz / papier 14,9 x 21,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany p.d.: Rosenstein 1959
Pochodzenie: - kolekcja Gizeli Szancerowej, Niemcy - kolekcja prywatna, Niemcy