fotografia czarno-biała, brom / papier
43 x 35,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.g.: Hartwig
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Edward Hartwig | 1985 | heliobrom | „Z innej planety”