olej, sklejka / 23,8 x 31,6
30,7 x 38,6 wymiary z ramą
sygnatura p.d.: ’JStępniewski’
numer inwentarzowy: UK/tk/20/10/2020/2
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna