[Mapa Diecezji Kieleckiej] Noszczyk Fr.: Mapa Dycezji Kieleckiej. Jego Excellencyi Jaśnie Wielmożnemu i Najprzewielebniejszemu Księdzu Augustynowi Łosińskiemu Biskupowi Dyecezyi Kieleckiej ofiaruje X. F. N. 1923 Skreślił ks. Fr. Noszczyk.
Litografia W. Łuszczewski i Ska Kielce, wym. 100 x 140 cm.
Kolorowa litografia wyk. na czterech kartach (sklejone), pieczęć kasacyjna biblioteki i nr inw. piórem, zaplamienia (brud, kurz) i rozdarcia na marginesach mapy.