akryl/płótno, 80 x 100, sygnowany i datowany p.d.r.:' CoPiZa 20', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:' Izabela Dąbrowska| Nagie obrazy lasu - Zima 2020| izzyart.pl'