Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Antykwariat Kwadryga

Mikołajkowa Aukcja Charytatywna dla Olusia

Ilość pozycji 13 dashboard
Data
06/12/2020, 11:00 CET/Warsaw
event
Lista wynikowa
Pobierz gavel
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
0.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 5
  100
  > 10
  200
  > 20
  300
  > 30
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
 
O aukcji

Mikołajowa Aukcja Charytatywna

Mikołaj dla Olusia

https://zrzutka.pl/pomoc-w-powrocie-do-zdrowia-dla-2-letniego-olusia-nowotwor-watroby

Szanowni Państwo,

  Serdecznie zapraszamy na aukcję charytatywną, której celem jest wsparcie finansowe leczenia 2-letniego Olusia. Od kilku miesięcy mały Olek i jego rodzice walczą ze złośliwym nowotworem wątroby. O szczegółach leczenia mogą Państwo przeczytać na stronie zrzutka.pl

  Na aukcji znajdą Państwo kilka ciekawych przedmiotów, zaoferowanych przez jednego z klientów Antykwariatu Kwadryga. Zwracamy szczególną uwagę na ‘Biblię Złotą Klasyków’, egzemplarz z naszej październikowej aukcji, zachowany w wyjątkowym stanie; ‘Szaleńców Bożych’ Zofii Kossak-Szczuckiej, z przepięknymi ilustracjami Leli Pawlikowskiej. Oprawę do książki wykonał Jerzy Budnik, introligator z Pelplina, na podstawie oryginalnego wzoru Franciszka J. Radziszewskiego. Na uwagę zasługuje również skromny ‘Modlitewnik Żołnierza’, który wraz z właścicielem uczestniczył w kampanii włoskiej w 1944 roku.

Zachęcamy do szczodrej licytacji. Wpłaty będą dokonywać Państwo bezpośrednio na konto zrzutki dla Olusia. Antykwariat Kwadryga oraz Onebid nie pobiera w tym wypadku marży.

Prosimy również o przekazanie linku do zrzutki znajomym.


Regulamin
 1. Ceny podane w katalogu są cenami wywołania.
 2. Całkowity przychód z aukcji przeznaczony jest na cel charytatywny - leczenie 2-letniego Olusia (szczegóły: https://zrzutka.pl/fk2utw)
 3. Prowadzący aukcję może wycofać pozycję przed rozpoczęciem licytacji bez podania przyczyny.
 4. Do udziału w aukcji upoważnione są osoby oraz instytucje (w ich imieniu upoważnieni przedstawiciele), które zarejestrowały się w serwisie onebid.pl albo złożyły zlecenie kupna w formie pisemnej lub poprzez e-mail.
 5. Zamówienia pisemne przyjmujemy do 4 grudnia 2020 r., do godz. 12. Prosimy kierować je na adres: Antykwariat Kwadryga ul. Wilcza 29a lok. 25, 00-544 Warszawa lub na adres e-mail [email protected], podając w nich: numer pozycji, tytuł i najwyższą oferowaną cenę (limit). Osoby i instytucje, które złożyły  zamówienia pisemne, w licytacji reprezentuje przedstawiciel antykwariatu. Treść zamówienia pozostaje informacją poufną. 
 6. W przypadku otrzymania zamówień na tę samą pozycję, z jednakowymi limitami, pod uwagę brane jest zamówienie, które wpłynęło jako pierwsze.
 7. Obiekty aukcyjne można oglądać, po wcześniejszym ustaleniu terminu, w siedzibie antykwariatu do 4 grudnia 2020 r. do godz. 16.00.
 8. Od 8.12.2020 r. wylicytowane i opłacone pozycje można odebrać osobiście w siedzibie antykwariatu. 
 9. Zakupione pozycje wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej: do instytucji – po otrzymaniu przelewu bankowego, do osób prywatnych – za pobraniem pocztowym lub po przedpłacie. 
 10. Prosimy o przestrzeganie 7-dniowego terminu płatności od daty otrzymania rozliczenia za zakupione pozycje. Jeżeli wpłata nie nastąpi w wymaganym terminie, Antykwariat Kwadryga ma prawo anulować sprzedaż lub naliczać odsetki ustawowe.
 11. Osoba licytująca, podając dane osobowe w procesie rejestracji osobistej bądź pisemnej, wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celu udziału w aukcji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych uczestników aukcji jest Antykwariat Kwadryga. Licytujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz złożenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, na zasadach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych. 
 12. Antykwariat jest zobowiązany do gromadzenia danych osobowych (imię, nazwisko, nr pesel) uczestników aukcji, dokonujących transakcji powyżej 10 tysięcy złotych, w Księdze Ewidencyjnej Zabytków Przyjętych lub Oferowanych do Zbycia i Wydanych Ekspertyzach (Dz. U. z 04.12.2017 r. poz. 2249). 

Zobacz więcej

keyboard_arrow_up