8

Malwina Puszcz, #A66123, 2020

Estymacje: 557 - 780 EUR

Malwina Puszcz
#A66123, 2020
Akryl, płótno, 80x120cm
Sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Estymacje: 2 500 – 3 500 zł

Urodziła się w 1992 roku w Szczecinku, skąd w 2013 roku przeniosła się do Gdańska. Jej pierwsze prace skupione były na ćwiczeniu warsztatu, a z czasem zafascynowała ją stylistyka abstrakcyjna. Obecnie tworzy energetyczne kompozycje geometryczne w technice akrylu na płótnie. W swoich pracach główny nacisk kładzie na dynamiczną formę oraz mocny, nasycony kolor. Często wykorzystuje kontrasty barwne, jednocześnie starając się utrzymać harmonię przedstawienia.

Aukcja Sztuki Współczesnej
28 listopada 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
445 EUR
557 - 780 EUR
Wyświetleń: 173 | Ulubione: 0

Yegorov Gallery

Aukcja Sztuki Współczesnej
28 listopada 2020 CET/Warsaw

Yegorov Gallery
Yegorov Gallery sp. z o. o.
ul. Prusa 30 / 6
30-117 Kraków
+48 782 114 100
Poniedziałek
Zamknięte
Wtorek
12:00 - 18:00
Środa
12:00 - 18:00
Czwartek
12:00 - 18:00
Piątek
12:00 - 18:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także