litografia barwna, papier; 49,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73 (ołówkiem)
oznaczenie l. d.: 11/100 (ołówkiem)
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków