Izabela Kozłowska (ur. 1969), Trio z turkusem, tryptyk, 2020
akryl, płótno, 22 x 66 cm (całość), 3 x 20 x 20 cm (w oprawie: 3 x 22 x 22 cm), sygn. na odwrocie