proj. Alexander Struck, 1950 r., Miśnia, 2 poł. XX w.
porcelana biała szkliwiona; sygn. wyciskiem na podstawie: A. Struck, na spodzie znak wytwórni malowany podszkliwnie kobaltem; wys. 20 cm