437

Niemcy, Bawaria, Maksymilian III Józef, talar 1764

3+
Stan zachowania: 3+

Ładne detale, przyjemna patyna i delikatny połysk.

Zdecydowanie ponadprzeciętny egzemplarz.

Literatura: Davenport 1953

V Aukcja NumEduX
12 marca 2021 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
27 EUR
Stan zachowania
3+
93 EUR
345%
Wyświetleń: 42 | Ulubione: 4

Numedux Aukcje

V Aukcja NumEduX
12 marca 2021 CET/Warsaw

Numedux Aukcje
Numedux Aukcje
Ostrowiecka 6 / 3.2
21-300 Radzyń Podlaski
+48666348652