olej, płótno / 58,7 x 78,7 cm [w świetle ramy]
81 x 101,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura l.d.: ‘Eibisch’
numer inwentarzowy: UK/mk/4/7/2020/b
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna