olej, deska / 23 x 28,5 cm [w świetle ramy]
44,5 x 49,5 cm, wymiary z ramą
na rewersie etykieta z opisem, sygnaturą i datą:
„Rotterdamm Holland Carl Hilgers Dusseldorf 1881”
numer inwentarzowy: UK/mk/14/5/2020/a
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna